نقشه

اوقات شرعی

امروز

چهارشنبه, ۲۴ جولای ۲۰۱۹
چهارشنبه, ۰۲ مرداد ۱۳۹۸
چهارشنبه, ۲۱ ذیقعده ۱۴۴۰

 

 

 

شرکت خوراک دام نیوان گلپا در سال 1387 با مشارکت ستاد برکت در زمینی به مساحت 17 هزار متر مربع تاسیس و در سال 1389 استارت زده شد.

در سال 1391 بنیاد برکت کل سهام خود را به شرکت سهام زراعی گلپایگان واگذار کرد .  شرکت خوراک دام نیوان گلپا یکی از مهمترین کارخانه های تولید کنسانتره دامی در سطح شهرستان گلپایگان بوده است و دارای پتانسیل تولید 5 تن محصول در ساعت که در یک شیفت کاری مقدار 40 تن محصول خوراک دام تولید و علاوه بر تأمین نیاز واحد گاوداری ودامپروری شرکت مازاد آن را در سطح استان به فروش می رساند. این شرکت توانسته زمینه اشتغال 20 نفر به صورت مستقیم و حدود 200 نفر به صورت غیر مستقیم را فراهم نماید.

مواد اولیه مصرفی در این واحد شامل جو، ذرت، سبوس ، سویا، کنجاله، کلزا، تخم پنبه و انواع مکمل ها می باشد. محصول تولیدی بصورت پلیت و پودری می باشد. که شامل انواع کنسانتره ( کنسانتره شیری – پروتری – انتظار زایمان – استاتر و ... )

 

 

 

راه های تماس با ما

  •    ارسال ایمیل به شرکت : Sh.zeraeegolpa@Gmail.Com
  •   ارسال پیام از طریق سایت شرکت : WWW.Golpazeraee.IR
  •   تماس با شماره های تلفن شرکت : 27-57473024 - 031
  •   ارسال فکس :                            57473024 - 031

به سایت رسمی شرکت سهامی زراعی گلپایگان خوش آمدید

503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Additionally, a 503 Service Unavailable error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.